Professor Bombastix & de Zwiezels

2026-professor-bombastix-kasteel-rosendael-vrij-te-gebruiken
Professor Bombastix speelt in kasteel Rosendael een voorstelling
Donjon kasteel Rosendael en Schelpengalerij

Professor Bombastix heeft hulp nodig van slimme en nieuwsgierige kinderen

Professor Bombastix zoekt slimme en nieuwsgierige kinderen om hem te helpen een raadsel op te lossen. Dat heeft alles te maken met de Zwiezels: mysterieuze wezentjes die wonen in het park van kasteel Rosendael. Niemand weet hoe ze eruitzien. Overdag slapen ze in de vijver, ’s nachts komen ze tevoorschijn, maar dan zijn ze onzichtbaar.

De Zwiezels zijn eeuwenoud en kennen een groot geheim: een geheim waarmee mensen vroeger onoverwinnelijk konden worden, onzichtbaar waren of zelfs konden vliegen als een draak. Professor Bombastix heeft een bijzondere machine gebouwd om dit mysterie te ontrafelen, maar dat kan hij niet alleen. Hij hoopt dat slimme kinderen hem daarbij willen helpen.

Het belooft een fantasierijke en interactieve kindervoorstelling te worden vol humor en spanning, op een unieke plek: kasteel Rosendael. Voorafgaand aan de voorstelling lopen de kinderen met (groot)ouders of begeleiders een speurtocht van ongeveer 45 minuten door het park. Hier gaan ze op zoek naar de toverspreuk die de professor nodig heeft. Graag een kwartier voor aanvang melden bij de kasteelwinkel.

Bij de ticketprijs zit een bezoek op eigen gelegenheid aan het kasteel inbegrepen, tussen 13.00 en 16.00 uur. Leuk voor het hele gezin!

11.30 uur start speurtocht, met aansluitend de voorstelling
13.00 uur start speurtocht, met aansluitend de voorstelling

Wanneer de weersomstandigheden daar aanleiding voor geven, zal de speurtocht komen te vervallen en wordt de voorstelling in het souterrain gespeeld. De voorstelling duurt dan langer.

Wil je zeker zijn van een plek bij de voorstelling van professor Bombastix? Reserveer vandaag nog en boek online!

 

Praktische informatie

Wanneer

  1. vr. 23 oktober 2026

    11.30 uur
  2. vr. 23 oktober 2026

    13.00 uur

Tickets

  • Volwassenen € 18,00
  • Kinderen 4 t/m 18 jaar € 10,50
  • Kinderen t/m 3 jaar Gratis
  • Museumkaarthouders (op vertoon van pas) € 3,00
  • Donateurs
  • Donateurs GLK € 3,00

Locatie

Kasteel Rosendael

Rosendael 1
6891 DA Rozendaal
T (026) 364 46 45
E rosendael@glk.nl

Plan je route

Parkeren

Parkeerplaats Rosendael is te vinden aan de Beekhuizenseweg 3 te Rozendaal.

Parkeren is gratis. Tijdens evenementen gelden de parkeertarieven van het betreffende evenement.

Op de parkeerplaats is een laadpaal voor elektrische auto’s aanwezig.

Toegankelijkheid

We zetten ons in om steeds meer drempels weg te nemen en mensen met een lichamelijke beperking beter te verwelkomen op onze kastelen. Lees hier alles over de toegankelijkheid van kasteel Rosendael.

Rosendael-oranjerie-park-horeca

Horeca

Het Kasteelcafé is in het kasteel geopend van medio oktober t/m medio mei van donderdag t/m zondag, 11.00 – 16.00 uur.

De Oranjerie met terras is geopend van medio mei t/m medio oktober van dinsdag t/m zondag, 10.00 – 17.00 uur.

Voor meer informatie en/of reserveringen kijk je op de website van de Oranjerie.

Goed om te weten

  • Tijdens evenementen gelden andere openingstijden en entreeprijzen. Kortingsbonnen en kortingskaarten zijn dan niet geldig. Bekijk onze agenda.
  • Bij Kasteel Rosendael geldt een no-fly zone. Drones zijn niet toegestaan.
  • Bekijk de bezoekvoorwaarden.

Professor Bombastix & de Zwiezels

Boek je tickets
Sluit activiteiten
Geldersch Landschap en Kasteelen

Bezoek een kasteel

De Gelderse kastelen zijn magische poorten, elk uniek door zijn ligging, bouwstijl en rijke geschiedenis. Ze vertellen je in geuren en kleuren hoe onze voorouders leefden, soms tot wel tot 700 jaar terug. Ook rondom elk kasteel is veel te zien en beleven. Ontdek ze allemaal!

Boek je tickets

Koop hier kaarten voor je kasteelbezoek of reserveer een kasteelactiviteit.

Sluit activiteiten
Geldersch Landschap en Kasteelen

De natuur in

Bezoek een natuurgebied of landgoed

Je vindt onze 161 natuurgebieden in elke uithoek van de provincie. We beheren bijna 12.000 hectare Gelderse natuur. Van de groene Veluwe, het waterrijke Rivierengebied tot het coulissenlandschap van de Achterhoek. Laat je verrassen en ontdek de natuur bij jou in de buurt.

Kies een activiteit

Ontdek de Gelderse natuur op de manier die bij je past.