Nieuwe vrijwilligers welkom!

Laat je informeren over vrijwilligerswerk op kasteel Hernen

Benieuwd of vrijwilligerswerk op kasteel Hernen iets voor je is? Kom dan op zaterdag 27 september een kijkje nemen tijdens de Vrijwilligers Informatiemiddag! 

Het runnen van een kasteel doe je niet zomaar. Daar komt nogal wat bij kijken. Kasteel Hernen is volop in ontwikkeling en de bezoekersaantallen groeien. Daarom zijn we binnen een enthousiast team op zoek naar nieuwe vrijwilligers. Als vrijwilliger bij kasteel Hernen leer je nieuwe mensen kennen, ben je actief bezig en help je mee aan het aan het behoud en de openstelling van een echt middeleeuws kasteel.

Programma
Je kan eerst op eigen gelegenheid het kasteel met de pratende lamp verkennen en je laten verassen door de presentatie over de verdwenen toren. Na afloop kun je met diverse vrijwilligers terecht voor een gesprekje over diverse vrijwilligersfuncties op het kasteel en in de tuin.

Van harte welkom op zaterdag 28 september vanaf 13.00 uur.
Deze middag valt samen met de Gelderse Dag, je kan je aanmelden door een gratis kaartje te reserveren via de ticketlink.

Wij zijn vooral op zoek naar mensen Vrijwilligersfuncties

  • Receptie/winkelvrijwilligers
  • Educatievrijwilligers, begeleiden van schoolklassen
  • Tuinvrijwilligers, onderhoud van de kasteeltuin op woensdag en/of donderdagochtend
  • Horeca, bemannen van t’Keldertje tijdens de openingstijden van het kasteel

Uiteraard zijn er ook nog andere mogelijkheden op het kasteel, dus kom langs om eens kennis te maken.

Ben je de 27e september verhinderd en heb je toch interesse, mail dan even naar hernen@glk.nl om een afspraak te maken.

Praktische informatie

Wanneer

  1. za. 27 september 2025

    13.00 – 17.00 uur

Tickets

  • Volwassenen Gratis
  • Donateurs
  • GLK Gratis

Locatie

Kasteel Hernen

Dorpsstraat 40
6616 AH Hernen
T 0487 53 19 76
kasteelhernen@glk.nl

Parkeren

Parkeren is gratis. Tijdens evenementen gelden de parkeertarieven van het betreffende evenement.

Op het parkeerterrein is een laadpaal voor elektrische auto’s aanwezig.

Bereikbaarheid

Bereikbaarheid
Kasteel Hernen is goed bereikbaar via de A50 afslag Wijchen. Houd de borden richting Bergharen aan.

Openbaar vervoer
Vanaf station Wijchen is kasteel Hernen van maandag t/m vrijdag per bus bereikbaar.
Meer informatie www.9292.nl

Horeca

‘t Keldertje van kasteel Hernen

Tijdens de openingstijden van het kasteel kan je in ‘t Keldertje terecht voor een lekkere kop koffie, thee of warme chocolademelk. Daarnaast zijn er lekkernijen en sapjes te verkrijgen.

 

Toegankelijkheid

We zetten ons in om steeds meer drempels weg te nemen en mensen met een lichamelijke beperking beter te verwelkomen op onze kastelen. Lees hier alles over de toegankelijkheid van kasteel Hernen.

 

Nieuwe vrijwilligers welkom!

Boek hier uw ticket
Sluit activiteiten
Geldersch Landschap en Kasteelen

Bezoek een kasteel

De Gelderse kastelen zijn magische poorten, elk uniek door zijn ligging, bouwstijl en rijke geschiedenis. Ze vertellen je in geuren en kleuren hoe onze voorouders leefden, soms tot wel tot 700 jaar terug. Ook rondom elk kasteel is veel te zien en beleven. Ontdek ze allemaal!

Boek je tickets

Koop hier kaarten voor je kasteelbezoek of reserveer een kasteelactiviteit.

Sluit activiteiten
Geldersch Landschap en Kasteelen

De natuur in

Bezoek een natuurgebied of landgoed

Je vindt onze 161 natuurgebieden in elke uithoek van de provincie. We beheren bijna 12.000 hectare Gelderse natuur. Van de groene Veluwe, het waterrijke Rivierengebied tot het coulissenlandschap van de Achterhoek. Laat je verrassen en ontdek de natuur bij jou in de buurt.

Kies een activiteit

Ontdek de Gelderse natuur op de manier die bij je past.