20 en 21 december Kerstopenstelling mindervaliden
Bezoek huis Verwolde in kerstsfeer
Ook bezoekers met een beperking kunnen genieten van al het moois dat huis Verwolde deze kerstperiode te bieden heeft.
Huis Verwolde beschikt over twee liften waarmee rolstoel*- en rollatorgebruikers naar het onderhuis en de verdieping kunnen worden gebracht. Deze verdiepingen zijn nu prachtig ingericht in de kerstsfeer van vroeger.
Tijd: tussen 15:00 en 18:00 uur
Entree: € 13,50 (+ gratis entree voor één begeleider)
We werken met tijdsloten omdat er een maximaal aantal plekken beschikbaar is. De indeling wordt gemaakt op volgorde van aanmelding. Het is daarom belangrijk het bezoek te starten binnen het toegewezen tijdslot.
Een bezoek op één van deze twee dagen is inclusief koffie of thee in de theeschenkerij.
Tickets reserveren kan alleen via email: verwolde@glk.nl
*Elektrische rolstoelen en scootmobielen kunnen helaas niet door onze liften gedragen worden.
Praktische informatie
Wanneer
Tickets
- Volwassenen € 13,50
Locatie
Huis Verwolde
Jonker Emilelaan 4
7245 TL Laren (GLD)
T 0573 40 18 25
EÂ verwolde@glk.nl
Parkeren
Op de ruime parkeerplaats voor de toegangspoort van het huis kun je gratis parkeren. Voor houders van een invalideparkeerbewijs zijn er parkeerplaatsen op het terrein, voor de oranjerie. Door de poort naar links.
Bereikbaarheid
Op de A1 afslag 26, volg de N332 richting Lochem, na ± vier kilometer ga je op de rotonde richting Markelo, na één kilometer ligt huis Verwolde rechts.
Huis Verwolde is niet bereikbaar met het openbaar vervoer. Wel kun je naar het dorp Laren (Gld.) met een bus, dan is het nog 4 km lopen naar het huis.
Horeca
Horeca in oranjerie geopend tijdens kerstopenstellingÂ
In de oranjerie strijkt de Kleine Carrousel neer met heerlijkheden en gezelligheid. Hier wordt de innerlijke mens geheel in de watten gelegd met onder andere appeltaart, warme chocolademelk, erwtensoep met roggebrood of glühwein.
De theeschenkerij van Verwolde in de oude keuken is gesloten, want ook daar is plaats gemaakt voor kerstsfeer in vroeger tijden te bewonderen door bezoekers.
Tickets en winkel
Buiten in de wagen op het terrein worden tickets gecontroleerd. Let op: tickets alleen online verkrijgbaar.
Kijk in het winkeltje voor de leukste kerstcadeautjes zoals puzzels, kaarten, keramiek, kersthangers van vilt en nog veel meer artikelen.
Toegankelijkheid
We zetten ons in om steeds meer drempels weg te nemen en mensen met een lichamelijke beperking beter te verwelkomen op onze kastelen. Lees hier alles over de toegankelijkheid van kasteel Verwolde.