(Paas)eieren tellen in het kasteel 

waar is het gouden ei?

Met Pasen zijn er in het kasteel gespikkelde eieren verstopt!
Maar één ei hoort tot de schatten van het kasteel: een gouden ei!
Kun jij hem vinden?

Vroeger werden in het voorjaar de eieren van wilde vogels in de natuur gezocht en daarna gebruikt in de keuken.
Nu mag dat niet meer; wilde vogels zijn beschermd en je
mag hun eieren niet meer afpakken.
Daarom hebben we nu een traditie dat we met Pasen zelf voor onze eigen gekleurde eieren zorgen, zelfs van chocola. 
 

De speurtocht kost € 2,00 en is verkrijgbaar aan de kassa samen met je entreeticket.

Praktische informatie

Tickets

  • Volwassenen € 13,50
  • Kinderen 4 t/m 18 jaar € 5,00
  • Kinderen t/m 3 jaar Gratis
  • Museumkaarthouders (op vertoon van pas) Gratis
  • Donateurs
  • GLK Gratis

Locatie

Kasteel Doorwerth

Fonteinallee 2b
6865 ND Doorwerth
T (026) 33 97 406 (bereikbaar tijdens openstellingstijden kasteel)
doorwerth@glk.nl

Parkeren

Parkeren is gratis. Tijdens activiteiten kunnen er parkeertarieven per voertuig gevraagd worden.

Bereikbaarheid

Eigen vervoer
Kasteel Doorwerth is goed bereikbaar via de A50 en de A12.

Openbaar vervoer
Doorwerth is per bus te bereiken vanaf station Arnhem. Vanaf de bushalte in Doorwerth Winkelcentrum de Weerd of bushalte Heveadorp Veerweg is het ongeveer een kwartier lopen. Meer informatie: www.9292.nl.

Horeca in ‘De Zalmen’

In de voorburcht is het gezellige en sfeervolle Kasteelcafé De Zalmen gevestigd. Je bent er van harte welkom voor de lunch, koffie, thee, een hapje en een drankje.

De Zalmen is van dinsdag tot en met zondag dag geopend van 10.30 – 17.00 uur.

Voor een bruiloft, symposium, vergadering kan je terecht bij het Koetshuis.

Toegankelijkheid

We zetten ons in om steeds meer drempels weg te nemen en mensen met een lichamelijke beperking beter te verwelkomen op onze kastelen. Lees hier alles over de toegankelijkheid van kasteel Doorwerth.

(Paas)eieren tellen in het kasteel 

Boek hier uw ticket
Sluit activiteiten
Geldersch Landschap en Kasteelen

Bezoek een kasteel

De Gelderse kastelen zijn magische poorten, elk uniek door zijn ligging, bouwstijl en rijke geschiedenis. Ze vertellen je in geuren en kleuren hoe onze voorouders leefden, soms tot wel tot 700 jaar terug. Ook rondom elk kasteel is veel te zien en beleven. Ontdek ze allemaal!

Boek je tickets

Koop hier kaarten voor je kasteelbezoek of reserveer een kasteelactiviteit.

Sluit activiteiten
Geldersch Landschap en Kasteelen

De natuur in

Bezoek een natuurgebied of landgoed

Je vindt onze 161 natuurgebieden in elke uithoek van de provincie. We beheren bijna 12.000 hectare Gelderse natuur. Van de groene oase de Veluwe, het waterrijke Rivierengebied tot het coulissenlandschap van de Achterhoek. Laat je verrassen en ontdek de natuur bij jou in de buurt.

Kies een activiteit

Ontdek de Gelderse natuur op de manier die bij je past.